Львівський національний університет імені Івана Франка приймає Форум кар’єри

Тиждень кар’єри, що зібрав представників провідних компаній Львова, бізнес-тренерів, викладачів, студентів та усіх зацікавлених у пошуку оптимального місця роботи, триває з 27 по 30 березня. Сьогодні проект завершує Форум Кар’єри, де провідні компанії країни презентують свої програми стажування та практики.

В рамках заходу 27, 28 та 29 березня представники компаній-партнерів провели низку відкритих тренінгів та майстер-класів з підготовки студентів до майбутнього працевлаштування. Упродовж трьох днів фахівці-практики Львівської консалтингової групи, онлайн-ресурсу Tickets.ua, ІТ-компанії Vertalab, платформи Studlava ділилися досвідом й актуальною інформацією про те, які є можливості пошуку роботи, як здобути необхідний досвід під час навчання і як найкраще презентувати себе у резюме та на співбесіді.

 

У Форумі кар’єри беруть участь близько 40 компаній-учасників, запрошені представники з Департаменту освіти ЛОДА, Львівської міської ради, Державної служби зайнятості та Асоціації роботодавців Львівщини.

 

Також на заході представили свою діяльність міжнародна аудиторсько-консалтингова компанія Nexia DK,  сервісний центр міжнародної компанії Nestlḗ Business Services Lviv, українська глобальна ІТ-компанія SoftServe, підприємство з іноземними інвестиціями British American Tobacco, глобальний розробник інформаційних систем Comarch, міжнародна телекомунікаційна компанія Vodafone та ін.

 

У холі Головного корпусу університету відбувся Ярмарок вакансій, де всі охочі мали змогу отримати інформацію про можливості кар’єри, стажування та практики, відкриті вакансії майже 40 компаній різних сфер економіки.

 

Організатори та учасники переконані, що лише спільними зусиллями можна мотивувати студентів на здобуття знань та навиків, затребуваних на ринку праці, посилити їх інтерес до майбутньої професії через проходження стажування та практики, налагодити навчальний процес, який був би більш орієнтованим на потреби роботодавців.

 

За подіями стежте у спільноті заходу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ