Львівській поліції потрібні слідчі, оперативники та дільничні

16 січня Головне управління національної поліції у Львівській області оголосило конкурс на вакантні посади. Про це розповів Валерій Середа, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області.

 

«Конкурс оголошується по трьох напрямках: на посади слідчих – 40 вакансій, опер-вповноважених кримінального блоку (20 вакансій) та дільничних офіцерів – 60 вакансій. Ми вже опублікували на сайті ГУ НПУ у Львівській області порядок проведення конкурсу та вимоги до кандидатів», – зазначив Валерій Середа.

 

За його словами, під час відбору кандидатів будуть враховані недоліки попередніх конкурсів. «Кандидати пройдуть повноцінну медкомісію, тестування і спецперевірку. Враховано проблему, котра мала місце раніше, коли кандидат проходив спецперевірку уже після приходу на службу», – зазначив Валерій Середа.

 

В подальшому ГУ НП у Львівській області планує оголосити конкурс на посади молодшого керівного складу. «Йдеться про посади як в патрульній поліції, так і в спецпідрозділах. Конкурс плануємо оголосити в березні-квітні», – розповів Валерій Середа.

 

Зазначимо, на сьогодні, за словами керівника Головного управління Національної поліції у Львівській області, бракує 16,8% працівниківКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ