Львівський притулок для бурих ведмедів отримає понад 17 га землі

ТзОВ “Ведмежий притулок – Домажир” отримає на 20 років у Яворівському районі дві лісові ділянки для створення міжнародного центру – притулку для утримання бурих ведмедів, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Як розповів керівник проекту Ігор Николин, цей притулок стане свого роду природно-охоронним, туристично-освітнім центром неподалік Львова. Територію облаштують доріжками, інформаційними стендами, передбачать також й відпочинкову зону.

 

“Вже весною наступного року очікується запуск першої черги притулку для ведмедів, – розповів Ігор Николин. – Ми плануємо переселити до притулку спочатку 5-6 тварин, а згодом з місць, де утримують ведмедів в незадовільних умовах, привезти ще 15″.

 

Нагадаємо, що для притулку виділять ділянку, площею 16,75 га, яка знаходиться на території Порічанської сільської ради Яворівського району.  А також наділ, площею 0,7 га на території Домажирівської сільської ради.

 

Відповідне розпорядження підписав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка 10 лютого 2016 року.

 

До слова, серед засновників ТзОВ “Ведмежий притулок – Домажир” є австрійський благодійний фонд “Чотири лапи”, який мав наміри спорудити притулок для ведмедів на Яворівщині ще в 2014 році. Як відомо, фонд уже реалізував 4 подібних проекти зі створення притулків для ведмедів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ