Львівський університет запрошує школярів до участі в безкоштовній освітній програмі

В умовах сучасного динамічного розвитку суспільства змінюється бізнес-середовище і водночас концепція бізнес-освіти.  А відтак, особливої актуальності набуває потреба сучасної молодої людини у формуванні основ економічної та фінансової грамотності. Про це інформує прес-центр ЛНУ ім. Івана Франка.

Факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує учнів старших класів взяти участь у  безкоштовній освітній програмі «Бізнес ХХІ ст».

Провідні фахівці у сфері економіки та бізнесу не лише ознайомлять із теоретичними основами, необхідними для створення й успішного ведення бізнесу, з  особливостями його внутрішнього і зовнішнього середовища в Україні, господарських і організаційних форм, аспектів інформаційного забезпечення, основних напрямів цієї діяльності, принципів ефективного функціонування сучасного підприємництва, а й нададуть практичні рекомендації щодо особливостей оподаткування, інвестиційного розвитку чи створення старт-апів.

Школярі зможуть дізнатися чимало цікавого про сучасні тенденції та новації у бізнес-сфері, зокрема, що таке краудфандінг, франчайзинг, coaching, як використовувати хмарні середовища в бізнесі чи як працює реклама та social media marketing (SMM).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ