Львівський військовий госпіталь оснащують комп’ютерами

Львів – одне з пілотних міст після Києва, де у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону впроваджують систему електронної медицини. У рамках цієї програми, ініційованої міським директором з інновацій Янікою Мерило, сьогодні урочисто дали старт комп’ютеризації закладу. До ініціативи долучились ІТ-компанія SoftServe, передавши госпіталю комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням, готові до підключення, та ІТ-компанія ELEKS, створюючи за власний рахунок програмне забезпечення, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Як не дивно, у сфері здоров’я з важливими інноваціями пілотує Міністерство Оборони. Саме воно супроводило перше масштабне державне рішення електронної медицини. На сьогодні, уже в Київському та Маріупольському госпіталях впроваджено електронну картку пацієнта, за допомогою якої можна дистанційно переглянути історію хвороби, діагнози й результати аналізів. Я дуже рада, що Львів – одне з перших міст, де впроваджують такі рішення електронної медицини. Сьогодні за допомогою компаній Eleks і SoftServe ми починаємо запускати у Львівському госпіталі спочатку електронну картку пацієнта, а потім – і рішення телемедицини. Щиро дякую, що наші ІТ-компанії допомагають нам швидше і якісніше впроваджувати такі життєво важливі реформи», – зазначає директор з інновацій у Львові Яніка Мерило.

 

«Сьогодні наша держава переживає непрості часи і в цих умовах SoftServe вважає своїм обов’язком підтримувати подібні ініціативи, – розповідає виконавчий віце-президент SoftServe Олег Денис. – Сьогодні розпочато оснащення комп’ютерами хірургічного відділення госпіталю та під’єднання їх до спільної мережі, що зробить роботу медичного персоналу більш зручною та оперативною. Для цього наша компанія передала госпіталю 10 персональних комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням». Відзначимо, що це вже не перша співпраця SoftServe з Військово-медичним клінічним центром Західного регіону. У липні минулого року у приміщенні госпіталя було обладнано перший в Західній Україні  кабінет водного витягання хребта. Проект, вартістю понад 75 000$, було повністю профінансовано благочинним фондом «Відкриті очі», кошти для якого на постійній основі передають як працівники SoftServe, так і сама компанія.

 

«Впровадження системи електронної медицини – це ще один крок до створення якісної, ефективної та сучасної системи охорони здоров’я. На сьогодні важливим є масштабувати в міських поліклінічних відділеннях та лікарнях те пілотне рішення, яке вже ефективно функціонує в Міській дитячій лікарні, та з’єднати їх в одну систему. Наша кінцева мета – щоб мешканці могли записатися до лікаря через електронну чергу, переглянути історію хвороб, свої клінічні дослідження через Особистий кабінет та отримати цифровий рецепт», – зазначає міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Нагадаємо, ще торік у квітні робоча група Міністерства Оборони з ініціативи Яніки Мерило розпочала впровадження системи е-медицини, розпочинаючи з е-картки пацієнта системи «Доктор Елекс». Передбачається, що вона даватиме можливість лікарям і медичному персоналу у віддаленому доступі переглянути історію хвороби пацієнта, його діагноз, клінічні дослідження, а це дозволяє швидше та більш якісно надавати медичну допомогу пацієнтам. Вона також даватиме змогу замовити собі цифровий рецепт, отримати певні види довідок або й записатись на прийом до лікаря.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ