Львівських митників перевірять на поліграфі

Працівники Львівської митниці Державної фіскальної служби пройдуть перевірку на поліграфі – апараті який визначає правдивість людини. Таку ініціативу запропонував голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час наради з керівниками митних постів, контролюючих та правоохоронних органів, а також суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності у четвер, 3 березня. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

“Цей апарат знаходиться у Львівському державному університеті внутрішніх справ і використовується у навчальному процесі, – зазначив Олег Синютка. – Я запропоную керівнику ДФС України Роману Насірову дозволити провести такий експеримент на Львівщині і пропустити через детектор брехні митників. Ті хто пройде поліграф залишиться, решта – будуть шукати іншу роботу”.

 

Окрім того, керівник області наголосив, що позитивна динаміка надходжень від митних платежів дасть змогу реалізувати експеримент по дорогах, який працює зараз.

 

“У лютому митниця здійснила перевиконання на 100 мільйонів гривень, з яких половину використаємо на ремонт доріг Львівщини, – підкреслив Олег Синютка. – За ці кошти вже цього тижня ми розпочнемо робити дорогу в напрямку Львів-Самбір-Старий Самбір-Турка. Всього цьогоріч ми плануємо відремонтувати близько 250 кілометрів якісних доріг”.

 

Своєю чергою начальник Львівської митниці Левко Прокіпчук поінформував присутніх про те, що минулого місяця до Державного бюджету України надійшло 724 млн грн митних платежів. А з початку року митницею перераховано до бюджету 1158,4 млн грн, що на 60,8 млн грн або на 5,5% більше, ніж у січні – лютому 2015 року. Окрім того, всі 16 митних постів Львівської митниці ДФС виконали доведений індикативний показник надходжень бюджету на лютий 2016 року.

 

Нагадаємо, що 28 лютого, під час чергового одержання неправомірної вигоди у розмірі 300 долларів США затримала службових осіб митного поста “Львів-аеропорт” Львівської митниці. Правоохоронці стверджують, що посадовці отримали  хабарів на загальну суму понад 10 тис. доларів США.

 

Факт неправомірної вигоди виявили співробітники внутрішньої безпеки ДФСУ спільно з військовою прокуратурою Західного регіону України та The Security Service of Ukraine. Протягом розслідування задокументовано понад 60 фактів систематичного вимагання та одержання службовим особами митного поста “Львів-аеропорт” неправомірної вигоди. Грошові кошти вимагались митниками від громадян за нестворення перешкод під час переміщення товарів через державний кордон України.

 

3 березня Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою та поліцією затримала за хабарництво трьох працівників митного поста «Смільниця» Львівської митниці після отримання ними 25 тисяч гривень хабара.

 

Здирники систематично отримували гроші з підприємців за нестворення штучних перешкод під час переправлення товарів через державний кордон.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ