Львівських школярів продовжують навчати любити та пізнавати рідне місто

У середу, 24 лютого, о 15:00 год. у приміщенні великої сесійної зали відбудеться інтерактивна лекція від керівника Центрів туристичної інформації м. Львова Олени Голишевої на тему “Львів – частина спадщини ЮНЕСКО”, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Друга лекція відбуватиметься 29 лютого о 15:00 год у приміщенні великої сесійної зали.

 

«З лютого 2015 р.  управління туризму спільно з управлінням освіти започаткувало проект «Львів: від легенд до історичних фактів», метою якого є розширення знань про рідне місто, розвиток інтересу до історії, виховання почуття патріотизму, поваги до земляків, вироблення розуміння, яку користь приносить місту галузь туризму, її важливість для економічного розвитку міста, налагодити баланс між потребами гостей та мешканців міста, надати розуміння, що туризм є вагомою статтею доходів міст, створює додаткові робочі місця, забезпечуючи таким чином добробут сімей та загалом розвиток міста», – зазначають в управлінні туризму.

 

«Також, важливо згадати, що цього місяця партнером проекту є Музею мистецтва давньої української книги, який знаходиться на  вул. Коперника, 15, його зможуть відвідати школярі – переможці вікторини, яка відбуватиметься під час лекції.

 

Слід відзначити, що під час першого етапу проекту (лютий – травень та вересень – грудень 2015 р.) інтерактивні лекції відвідало близько 900 школярів», – додали в управлінні туризму.

 

Тривалість наступного етапу проекту: з лютого до травня 2016 р.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ