Львівських студентів запрошують на міжнародний онлайн-курс із протидії корупції

Як ефективно застосовувати антикорупційне законодавство, провести антикорупційну адвокасі-кампанію чи громадське розслідування? Усіх тонкощів боротьби з корупцією студентів-правників навчать під час безкоштовного міжнародного онлайн-курсу.

З лютого по травень львівські студенти зможуть навчатися протидії корупції спільно з молоддю зі США, Одеси, Харкова та Чернівців. Навчання відбуватиметься у два етапи під керівництвом професора Томаса Г. Спіді Райса з Правничої школи Університету Вашингтона та Лі (США) та Антона Подільчака, керуючого партнера консалтингової компанії «Advice Group».

«Першу частину цього навчання проведе професор із США. Таким чином, працюючи он-лайн, ми зможемо об’єднати досвід та знання студентів як українських, так і американських міст. Друга ж частина занять відбуватиметься у Львові на базі нашої програми», – розповів Іван Городиський, представник Магістерської програми з прав людини Українського Католицького Університету.

Протягом чотирьох місяців навчання студенти спільно з американськими та українськими фахівцями досліджуватимуть явище корупції та вивчатимуть інструменти її запобігання. Крім того, охочі матимуть змогу вдосконалити навички юридичної англійської мови та проведення наукових досліджень на антикорупційну тематику.

«Отримання навичок для боротьби з корупцією, а, що важливіше, їх подальше застосування є критично важливим для українських правників. На жаль, наш фах часто асоціюють із корупційними явищами і подолати ці стереотипи можливо, лише якщо не просто утримуватись від корупції, а й протидіяти їй. Цей курс, в рамках якого викладатимуть спільно закордонні та українські правники, власне і покликаний надати учасникам не просто теоретичні знання, а й уявлення, яким чином застосовувати їх на практиці», – зазначив Іван Городиський.

Організовує міжнародний он-лайн-курс із протидії корупції Магістерська програма з прав людини Українського Католицького Університету спільно з Програмою USAID з реформування сектору юстиції в Україні «Нове правосуддя»./studentiv-pravnykiv-zaproshuyut-na-mizhnarodnyj-onlajn-kurs-iz-protydiyi-koruptsiyi/КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ