Львівських журналістів закликають здати кров для воїнів АТО

Львівська спілка журналістів закликає медійників підтримати воїнів Збройних сил України.

Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України розповсюдила заяву, у якій пропонує підтримати воїнів АТО і здати кров для потреб військових. Таку акцію спілка журналістів ініціює до дня професійного свята – Дня журналіста (6 червня).

 

У заяві обласної спілки йдеться, що за інформацією наших колег із регіонального медіа-центру Міністерства оборони України саме цей вчинок кожного із нас допоможе врятувати не одне життя українським захисникам Вітчизни.

 

Координують роботу – голова комісії з питань співпраці із військовими журналістами та військово-патріотичного виховання Галина Пигитяк (068-484-5367) та керівник регіонального медіа-центру МО України Олександр Поронюк (067-925-12-34).

 

Забір крові від донорів здійснюватиметься щосереди упродовж місяця: 26 квітня, 4 травня, 11 травня, 18 травня, 25 травня. Час: 9:00-10:30 год. Місце здачі крові для поранених у війні з Росією – у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону (м. Львів, вул. Личаківська, 26). При собі мати паспорт.

 

До донорства допускаються особи без захворювань і вагою понад 60 кг!КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ