Львівському обласному спеціалізованому диспансеру радіаційного захисту населення передали нове обладнання

Представники організацій «Матері Чорнобиля» та «Допомога для України» (М.Мюнхен, Німеччина) урочисто передали медичне обладнання Львівському обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення. Зокрема, аквадистилятор, нотбуки, дерматоскоп, лабораторний лічильник, медична шафа з сейфом, деструктор шприців і голок, кушетка медична, лампа бактерицидна, кондиціонер інжекторний, пульсоксиметр, електрокардіограф, мікроскоп, отоскоп, блок безперебійного живлення, комп’ютер стаціонарний, ксерокс та холодильник для клінічної біохімічної лабораторії. Загальна сума обладнання – 248370 грн. Медичне обладнання громадськими організаціями придбане в Україні, є сертифікованими, а отже, відразу може бути введено в експлуатацію. Прес-служба Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

«Ми співпрацюємо вже 4-ий рік з диспансером. Кваліфіковані лікарі маючи сучасне медичне обладнання зможуть надавати фахову допомогу. Також ми плануємо подальшу співпрацю, оскільки нам подобається взаєморозуміння між людьми», – зазначила представник Гертруда Генле.

«За відсутності фінансування ми, «Матері Чорнобиля», залучили до співпраці німецьку громадську організацію «Допомога для України» і спільно оздоровили багато дітей з Києва та Львова», – розповіла Ганна Федорич.

Головний лікар Львівського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення Тетяна Пошивак подякувала німецьким меценатам за 4-річну співпрацю та вагомий внесок в оновлення матеріально-технічної бази диспансеру вручивши грамоти. «Наш заклад надає  амбулаторно-поліклінічну, консультативно-діагностичну та організаційно-методичну допомогу постраждалому населенню внаслідок аварії на ЧАЕС, тому така співпраця є дуже важливою для нас».

Довідково:

На диспансерному обліку в установі знаходиться 7170 потерпілих від аварії на ЧАЕС.

Нагадаємо, що у 2013 році було придбано для диспансеру фізіотерапевтичне обладнання, у 2014 р. – гематологічний аналізатор, мікроскоп, холодильник, маніпуляційні столики, апарати для  вимірювання артеріального тиску, у 2015 році – сучасне офтальмологічне обладнання: авторефкератометр, щілинна лампа, тестер офтальмологічний для підбору окулярної корекції, у 2016 році – електрокардіограф експертного класу, комп’ютери, дерматоскоп, отоскоп, пульсоксиметри, мікроскоп «Мік-Мед-5», медичні кушетки, медичну шафу та інше обладнання.

 

 

 

 

 

 

 

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ