Львівську культуру покажуть світові

Днями у місті Афіни стартував проект департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації під назвою “Дні культури Львівщини у світі”. Ініціатива має на меті промоцію нашої області, презентацію кращих мистецьких здобутків та розширення міжнародно-культурної співпраці. Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Зокрема, упродовж 11-20 березня у грецькій столиці презентуватимуть музично-образотворчий проект, присвячений дням Тараса Шевченка. Серед його учасників – українські художники Петро Сипняк та Орест Скоп, а також струнний квартет “Фенікс” Львівської обласної філармонії. В Афінах вже відбулося два концерти: перший – в культурно-інформаційному центрі Посольства України у Греції, другий – для української діаспори в концертній залі при УГКЦ.

 

“Цей проект сприятиме укріпленню дружніх відносин Грецької Республіки та України, – розповіла Христина Береговська. – Через сформовану віками українську культуру ми маємо можливість показати Львівщину сильною модерною державою, достойною спадкоємицею історичної спадщини”.

 

За її словами, такі заходи є необхідними для підтримки патріотичного духу та національної свідомості наших українців в світі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ