Львівську митницю модернізують

Львівська митниця ДФС запровадила додаткові інформаційні сервіси для громадян та підприємців. Зокрема, спільно з ЛОДА митники розробили інтерактивну карту функціонування підрозділів митного оформлення, які працюють у Львівській області. Карта доступна в мережі інтернет на офіційній сторінці облдержадміністрації. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

“За допомогою цієї карти підприємці можуть ознайомитися з наявними місцями оформлення,  побачити основні їх характеристики, зокрема середній час митного оформлення декларацій за попередній місяць, оформлення сертифікатів EUR1, послуги з декларування та наявність суміжних служб”, – повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

 

Окрім того, Львівська митниця ДФС розробила та впровадила ще один  інформаційний  сервіс. Так, у пункті пропуску “Краковець – Корчова”, та навколо нього,  відтепер подорожні зможуть  безоплатно користуватись інтернетом.  Доступ до мережі  Wi-Fi  надало одне  з  підприємств, що працюють у цьому пункті пропуску. Аналогічна послуга запрацювала також у пункті пропуску “Грушів – Будомеж”.

 

Варто зазначити, що ці заходи передбачені  програмою розвитку та модернізації Львівської митниці ДФС на 2016 рік “Привітний та безпечний кордон”, яка  передбачає,  зокрема,  створення інформаційної системи “Більше знаєш – швидше їдеш”.  Вона покликана  створити принципово нову структуру подання інформації громадянам через створення та підтримку веб-порталу, який би акумулював у собі інформацію про правила перетину кордону, щодо черг на кордоні, виведення інформації з камер відеоспостереження перед пунктами пропуску в режимі реального часу, також через висвітлення її в радіоефірі, тощо.  На сьогодні вже  реалізовано інтерактивну карту щодо черг на кордоні, яка теж розміщена на сайті Львівської ОДАКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ