«Львівтеплоенерго» на 100% готове до опалювального сезону

ЛМКП «Львівтеплоенерго» на 100% готове до опалювального сезону: на Львівській ТЕЦ-1 відремонтували водогрійний котел №3, паровий котел №6 та три турбогенератори. Сьогодні проведені роботи оглянув міський голова Львова Андрій Садовий. Також мер зазначив, що вчора усі садочки та лікарні міста отримали опалення, також з теплом більшість шкіл. Сьогодні ж підписано розпорядження про подачу опалення до усіх споживачів, в тому числі, житлових будинків. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Вчора ми провели оперативну нараду і було прийняте рішення від сьогодні розпочати в місті опалювальний сезон, бо температура понижується, треба думати про здоров’я людей.

 

Коли ми раніше приїжджали на ТЕЦ-1, тут дуже важко було говорити біля тих котлів, бо стояв дуже великий шум. За останні роки ми значно вклали кошти в модернізацію котлів. Котли в більшості автоматизовані, далі будемо модернізовувати. Львів має один з кращих показників, якщо говорити про втрати. В осінньо-зимовий період втрати 10% – це найменші втрати в Україні. Це заслуга того, що системно, планомірно робиться робота по модернізації системи теплопостачання міста Львова.

 

Всі служби активно працюють і до кінця дня тепло має бути подане до усіх будинків міста Львова. Але «Львівтеплоенерго» подає тепло до будинку, а вже в будинку – це відповідальність ЛКП, ОСББ чи ЖБК. Зараз райони у координації, важливо, що ми це почали сьогодні зранку, до кінця дня усі слабі місця можна поправити.

 

Щороку ми модернізуємо, міняємо до 20 км наших мереж – це дає свій ефект, бо це покращує ККД і це менше газу, який ми повинні спалювати, комфорт для самих мешканців. Також система ІТП, яку ми зараз встановлюємо по місту Львову – це Сихівський район, за кошти Кіотського протоколу ми також це будемо робити для Шевченківського району. Це системна модернізація усіх систем теплопостачання міста Львова.

 

Ми постійно модернізуємо все, що має стосунок до опалювального сезону – мережі, котли. Є ТЕЦ-1, є ТЕЦ-2, є наші котельні. Це потужна система. З ТЕЦ-1 ми подаємо тепло для Сихівського, частково для Личаківського, для Франківського районів. Шевченківський район тепло отримує від ТЕЦ-2. Залізничний район отримує з котелень, які розташовані у Залізничному районі. Ця система зараз якісно працює, маючи мінімальні втрати, що важливо для бюджету і комфорту мешканців.

 

Ця радянська норма, що середньодобова температура повинна бути 8 градусів, напевно добра, коли нові будинки. А коли будинки мають по 40-50 років, а ще панельні будинки, то вночі температура є 3-4 градуси, люди мерзнуть. Ми працюємо в інтересах громади – у Львові є можливість скоріше запустити опалення і ми це зробили», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», готовність об’єктів теплопостачання до опалювального сезону становить 100%. Під час цьогорічної ремонтної кампанії на найбільшому об’єкті теплопостачання Львова – ТЕЦ-1 відремонтували водогрійний котел №3, паровий котел №6 та три турбогенератори.

 

«Під час літньої ремонтної кампанії ми провели великий об’єм робіт з підготовки теплопостачального обладнання до роботи під час опалювального сезону 2017-2018 року. Зокрема, на найбільшому об’єктів теплопостачання Львова – ТЕЦ-1 – виконано капітальний ремонт водогрійного котла ВК-3, капітальний ремонт та автоматизацію ПК-6. Також виконано капітальний ремонт турбогенераторів ТГ-4, ТГ-3 та ТГ-6», – повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

 

На водогрійному котлі ст.№3 проведено капітальний ремонт із заміною поверхонь нагріву, колекторів двохсвітніх екранів, обмурівки та ізоляції пальників на суму 850 тис. грн. На паровому котлі ст.№6 проведено капітальний ремонт із заміною поверхонь нагріву, а також обмурівки котла на загальну суму 1 млн. 200 тис. грн. Також проведено автоматизацію процесу горіння парового котла ПК ст.№6, відповідно до затвердженої інвестиційної програми для ТЕЦ-1, на суму 3 млн 360 тис. грн.

 

Також під час цьогорічної ремонтної кампанії ЛМКП «Львівтеплоенерго» виконано заміну магістральної теплової мережі в районі ТЦ «Шувар» на пр. Червоної Калини, діаметром 720/900 мм довжиною 320 м.п., діаметром 219/315 мм довжиною 32 м.п., виконано заміну магістральної теплової мережі в районі басейну «Медик» на вул. Сахарова, діаметром 273/400 мм довжиною 262 м.п., виконано заміну магістральної теплової мережі на вул. Миколайчука, діаметром 530/710 мм довжиною 226 м.п., виконано заміну магістральної теплової мережі ТЕЦ-1 на пр. Червоної Калини, діаметром 630/800 мм довжиною 1200 м.п. Завершено монтаж теплової мережі до перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6.

 

Також ліквідовано дві підвальні котельні на вул. Коновальця, 99, 103 та змонтовано окрему модульну котельню. Виконують монтажні роботи для введення в дію диспетчеризації об’єктів підприємства.

 

Завершено реконструкції котельні на пл. Соборній, 5 та котельні на вул. Левицького, 8.

 

У другій половині жовтня розпочнуть монтажні роботи для встановлення ІТП у житлових будинках Сихівського району (виділення коштів планується відповідно до кредиту ЄБРР).

 

Нагадаємо, у новому опалювальному сезоні 2017-2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» здійснюватиме теплопостачання до 1624 житлових будинків, 197 освітніх бюджетних установ (школи, садочки, та інші навчальні заклади) та 51 медичної установи (лікарні, поліклініки).

 

Відповідно до розпорядження міського голови Львова, з 3 жовтня розпочався опалювальний сезон для бюджетних установ на основі листів-звернень керівників закладів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ