«Львівтеплоенерго» подає гарячу воду до 1099 споживачів

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до 1099 споживачів. Без гарячої води залишаються 16 споживачів у Львові, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго». Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонтні роботи на теплових мережах.

У Личаківському районі гаряча води не подається до 15 будинків.

 

Зокрема, 5 будинків на вул. Пасічна, 22, 38, 42, 54, 58 не отримують гарячу воду через заміну трубопроводу. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують до 12 липня.

 

Ще 4 будинки на вул. Зелена, 115 та вул. Керченська, 13а, 17а, 19а не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплових мереж від котельні на вул. Зелена, 111а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують до 15 липня.

 

А також 6 будинків на вул. Студентська, 2, вул. Коциловського, 20, 28, вул. Братуня, 3, вул. Родини Крушельницьких, 3, 5 не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплових мереж від котельні на вул. Братуня, 9. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують до 15 липня.

 

У Сихівському районі гаряча води не подається до 1 будинку.

 

Будинок на вул. Угорська, 8 не отримує гарячу воду через заміну на теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 13 липня.

 

У Галицькому, Шевченківському і Франківському районах гаряча вода подається до усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго».

 

Також ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає гарячу воду до усіх своїх споживачів у Залізничному районі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ