«Львівводоканал» проводить роботи по відновленню благоустрою

Як проінформували у ЛМКП «Львівводоканал», у березні розпочалася активна робота по відновленню асфальтового покриття після виконання аварійних розкопок у зимовий період. Відтак у період з 1 по 20 березня відновлено благоустрій за 233 адресами.

 

«Під час зими накопичилось багато об’єктів, на яких не відновлено елементи благоустрою після виконання аварійних робіт. Зазвичай після розкопок узимку ми здійснюємо замощення піском та щебнем, а роботи пов’язані з асфальтуванням виконуємо за сприятливіших погодних умов. Відтак ми розробили план ремонту пошкоджених ділянок, відповідно до якого будуть системно виконуватись роботи з відновлення благоустрою», – розповів Юрій Свізінський, заступник директора ЛМКП «Львівводоканал».

 

Нагадаємо, що на сайті ЛМКП «Львівводоканалу» функціонує інтерактивна карта аварійних ситуацій, на якій відтворюється оперативна інформація про аварії на мережах водопостачання та водовідведення, планові ремонтні роботи, адреси, що потребують відновлення благоустрою після ліквідації пошкоджень інженерних мереж. http://lvivvodokanal.com.ua/residents/help/waterleakages/map/КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ