Львівводоканал відзначили нагородою

ЛМКП «Львівводоканал» посів перше місце у щорічному конкурсі на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України, яке проводить Асоціація «Укрводоканалекологія». Підведення підсумків конкурсу та вручення нагороди відбулося на черговому засіданні Асоціації під час 18-ї Міжнародної виставки з енергоефективного опалення, водопостачання, вентиляції, кондиціонування, відновлювальної енергетики «Київ Аква Терм». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Ми вдруге отримуємо цю відзнаку, яка засвідчує результати нашої праці у напрямку модернізації та покращення показників фінансово-господарської діяльності підприємства. Найвищу рейтингову оцінку ми отримали за критеріями рівня вкладених за рік інвестицій на 1 км мережі та витрат еклектричної енергії на 1 кубометр води та стоків. У порівнянні з іншими водоканалами, у нас досить низька аварійність на мережах. Одним із суттєвих наших досягнень є зменшення рівня дебіторської заборгованості. Водночас, нам вдається розраховуватися за спожиті енергоносії та не нарощувати інших боргів», – розповів директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

 

Загалом у конкурсі взяло участь 71 підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, які були розподілені на 4 категорії, відповідно до кількості абонентів. Відтак  ЛМКП «Львівводоканал» потрапив у 1-шу групу із 7 підприємств, які обслуговують  понад 500 тис. абонентів. КП «Водоканал» м.Запоріжжя посіло 2-ге місце, КП «Кривбасводоканал» – 3-тє.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ