Львів’ян кличуть на акцію підтримки Патрульної поліції

Львів’ян закликають вийти на акцію підтримки Патрульної поліції, яка відбудеться завтра, 21 лютого, о 12.00 на площі перед пам’ятником Шевченкові.

«Львів`яни, вийдемо в неділю в центр в підтримку? Ради чесного суду, заради справедливості. Заради того, щоби інші поліцейські знали, що ми їх підтримуємо віримо в них. Без оцінок діяльності МВС, прокуратури, судової системи. Щоби продемонструвати співробітникам нової поліції розуміння суспільством важливості їх роботи, і в свою чергу – донести до суспільства необхідність надавати підтримку поліцейським в їх роботі. Ми ж можемо вийти без організаторів, сцен та мікрофонів? Я вірю, що більшість людей (хто вірить в невинність Олійника С.В., а хто – впевнений що той коп вбивця) бажає чесного розгляду справи. Це теж буде таким собі способом сказати, що ми слідкуємоі не дамо посадити невинних чи відпустити винних.

Кияни збираються в неділю, об 12 годині на місці, де представляли київську поліцію. Ми можемо вийти в неділю в той же час під міську раду.
п.с. політичним силам там не місце, вибачайте», – такий заклик поширюють організатори в соцмережах, зокрема, в групі Моя нова поліція Львів.

Нагадаємо, така ж акція відбудеться 21 лютого у Києві на Софіївській площі о 12:00. Небайдужі виступають проти рішення суду про взяття під варту патрульного поліцейського Сергія Олійника, якого підозрюють у вбивстві 17-річного підлітка під час погоні за BMW. Також акція має на меті підтримати нову Патрульну поліцію.Коментарітттттттттттттттттт коментує:
17:30, субота, 20 лютого 2016
 

Піду, якщо акція буде називатись : На підтримку матері померлого та ні в чому не повинного юнака, людей, від “проізволу” ВЖЕ НОВОЇ СТАРОЇ поліції.Щоби продемонструвати співробітникам нової поліції розуміння суспільством важливості їх роботи, і в свою чергу – захисту від вбивць, гвалтівників,грабіжників, а не розстрілу пяних хлопців, стріляння на вулиці де люди ходять.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ