Львів’ян закликатимуть до активнішої участі в місцевому самоврядуванні

Рада затвердила Програму популяризації громадського бюджету Львова та інших механізмів участі мешканців у місцевому самоврядування на 2017-2020 роки. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Як йдеться у відповідній ухвалі сесії, метою програми є налагодження якісного інформування львів’ян про можливість участі у місцевому самоврядуванні, зокрема – у громадському бюджеті, конкурсі соціокультурних проектів «Зробимо Львів кращим», громадських слуханнях, е-петиціях тощо.

 

Очікується, що реалізація програми призведе до:

•        створення ефективного механізму участі мешканців Львова в місцевому самоврядуванні та бюджетному процесі зокрема;

•        широкого залучення мешканців до процесу прийняття рішень на місцевому рівні;

•        формування довіри громадян до місцевої влади;

•        підвищення прозорості та відкритості діяльності органів місцевого самоврядування;

•        виявлення та вирішення локальних проблем, які найбільше хвилюють мешканців міста.

 

Відтак, програма передбачає створення інформаційної продукції для ефективного інформування, проведення навчання з написання проектів, а також розміщення відповідної соціальної реклами в місті.

 

Нагадаємо, цьогоріч у Львові стартувала нова ініціатива під назвою «Громадський бюджет», що передбачає прийом проектів від громади, які реалізовуватимуть наступного року за кошти міського бюджету розвитку. Свої голоси в голосуванні за найкращі проекти віддали понад 23 тисячі львів’ян, із яких близько 16 тис. скористались BankID, та 7 тис. – проголосували через міські ЦНАПи. Участь у голосуванні взяло 238 проектів, які пройшли модерацію, із загалом поданих 265. Із міського бюджету профінансують 4 великі та 63 малі проекти, сума фінансування становитиме 17 529 965 грн. Таким чином, результат Львова є одним із найкращих серед міст України. Водночас, під час обговорення громадського бюджету на наступний рік, автори проектів акцентували на необхідності проведення ширшої інформаційної кампанії як на етапах подачі заявок і голосування, так і під час реалізації ідей.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ