Львів’ян закликають долучитися до «Години Землі»

У суботу, 19 березня, з 20.30 до 21.30 год., люди у всьому світі зможуть долучитися до ініціативи «Година Землі» світової кампанії боротьби зі зміною клімату, організованої Всесвітнім фондом природи WWF. Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети. Долучитись закликають і мешканців Львова, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Цьогорічна тема Години Землі в Україні – Естафета добрих справ – це інтернет-флешмоб, який закликає людей здійснювати хороші, корисні для планети вчинки, ділитися результатами з іншими і передавати Естафету друзям. Взяти участь у ній можуть всі охочі – як окремі люди, так і організації, спільноти, навчальні заклади тощо. Більше інформації можна отримати за посиланням: http://wwf.panda.org/uk/?262354/EH16-launch.

 

«Просимо всіх долучитися до проведення цієї ініціативи, взявши участь в інтернет-флешмобі, який уже стартував, а також вимкнути освітлення у власних домівках 19.03.2016 р. з 20.30 до 21.30 год, для поширення ідеї постійної економії енергоресурсів та природних ресурсів», – зазначають у міському відділі енергоменеджменту. Також охочих долучитись просять зареєструватись за посиланням: http://wwf.panda.org/uk/campaigns/eh16/sign_up/.

 

Місто ж долучиться до Години Землі, шляхом вимкнення підсвітки будівлі Львівської міської ради, міської телевежі та Архикатедрального Собору Святого Юра на 1 годину.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ