Львів’ян запрошують долучитись до процесу перепланування вул. Бандери

Інститут міста, спільно з Львівською міською радою та містом Лейпциг розпочинає проект «Вулиця для всіх», результатом якого має бути реконструкція вулиці С. Бандери з урахуванням інтересів мешканців, місцевих підприємців та усіх категорій користувачів вулиці. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Проект «Вулиця для всіх» має на меті створити прецедент налагодження комунікації між мешканцями, підприємцями та владою міста під час реконструкції громадського простору. Упродовж 2016 року Інститут міста організовуватиме низку відкритих зустрічей з мешканцями, воркшопів та соціологічних досліджень, в результаті яких мають бути напрацьовані рекомендації для архітекторів та інженерів, які безпосередньо займатимуться реконструкцією вулиці Бандери.

 

Уже 1 квітня запланована перша така зустіч, на якій команда «Вулиці для всіх» представить мешканцям ідею проекту та обговорить з ними напрацювання першого Урбаністичного воркшопу, який нещодавно відбувся у Львові за участі експертів з питань архітектури та містобудування.

 

«Завданням нашого проекту  є врахувати інтереси різних груп на прикладі  облаштування вуличних просторів. Під час підготовки реконструкції вулиці Бандери, ми б хотіли уникнути ситуації, коли при процесі планування увага фахівців-інженерів здебільшого  орієнтована на задоволення інтересів користувачів транспорту. Саме тому ми прагнемо ввести принцип «партисипативного планування» та залучити всі зацікавлені сторони  до процесу, адже мешканці та користувачі вулиці також є експертами цього конкретного простору – вони щодня стикаються з проблемами цієї вулиці. Ми закликаємо мешканців та всіх активних користувачів цієї вулиці — пішоходів, велосипедистів, пасажирів громадського транспорту, водіїв, власників довколишніх магазинів і ресторанів долучатись до процесу та висловлювати своі думки з приводу реконструкції. Ми б хотіли, щоб вулиця Бандери стала моделлю  «ідеальної вулиці» – вулиці для всіх», – зазначає Наталія Винярчук, координатор проекту «Вулиця для всіх».

 

За підсумками побажань усіх зацікавлених сторін має бути напрацьований проект реконстукції вулиці, а безпосередній ремонт заплановано розпочати у 2017 році.

 

Довідка:

Проект «Вулиця для всіх» реалізовує Інститут міста, спільно з Львівською міською радою та містом Лейпциг. Тривалість проекту: жовтень 2015 – вересень 2017 року. Фінансування проекту здійснює Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку (BMZ) через спільне ТзОВ «АНҐАЖМО ҐЛОБАЛЬ» (ENGAGEMENT GLOBAL  GmbH).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ