Львів’ян запрошують на прем’єру вистави «Іммігранти дядька Сема»

Вперше в Україні зіграють виставу за п’єсами «Пробудіться і співайте» та «Золотий хлопець» Кліффорда Одетса у перекладі Івана Непокори. Експериментальний театр «Гершом» презентуватиме історії іммігрантів часів Великої депресії в США. Режисером цих історій став Сет Баумрін. Вистави відбудуться на вул. Заводській, 31, 5-й поверх. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Сет Баумрін, режисер групи Gershom та Subpoetics International, – професор театрального мистецтва в університеті криміналістики ім. Джона Джея (Н’ю Йорк). Над текстами Кліффорда Одетса він працював з групою молодих українських акторів 10 місяців.

 

Нам завжди розповідали про «Американську мрію», але чи справді люди досягають її, клацнувши пальцем?  Підслухати сімейні суперечки про життя, любов і гроші, допомогти зробити вибір задля свого серця чи добробуту, глянути у вічі і – завмерти. Відкрити для себе правду життя і «Американської мрії».

 

Ці два тексти мають одне спільне в собі: битва за життя серед несприятливих умов. Вони різні за характерами, але їх єднає справжність і бажання вижити. Герої, як і кожен із нас, постають перед вибором ідеального і матеріального. Сама істина їм кричить: «Пробудіться і співайте, ви мешканці пороху».

 

Кліффорд Одетс разом зі своїм театром «Group Theatre» подарували Бродвею голоси єврейських іммігрантів (з України також), які влилися у мейнстрім американської культури 20-го століття. Вони створили американську традицію, де кожна пригнічена соціальна група  – чорні, жінки, азійці, італійці, гомосексуали, латиноси – мала повноцінне  право розповісти свою власну історію. Зокрема, театр зіграв важливу роль у цьому ставши  платформою їх голосів. П’єси Кліффорда Одетса повертаються до історичного Східно-Європейського коріння, до Львова. Можливо, аби нагадати, що боротьба за можливість бути почутим є завжди боротьбою за незалежність і рівність»,- розповідають організатори.

 

Розклад вистав:

21 червня 18.00 – «Пробудіться та співайте»

22 червня 18.00 – «Золотий хлопець»

26 червня

16.00 – «Пробудіться і співайте»

18.00 – «Золотий хлопець»

27 червня 18.00 – «Пробудіться і співайте»

28 червня

16.00 – «Пробудіться і співайте»

19.00 – «Золотий хлопець»

29 червня 18.00 – «Золотий хлопець»

 

Вхід вільний.

 

Зарезервувати місце можна тут: gershom.theatre@gmail.com або за контактами: 0682217683.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ