Львів’ян запрошують на толоку в Митрополичих садах

9 квітня відбудеться велике прибирання у східній частині Митрополичих садів, що належать до  церкви Св. Юра.  Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» спільно з організаторами запрошує  молодь та усіх бажаючих долучитись до великої толоки. Про це повідомляють організатори.

 

Дана акція проходить у рамках кампанії «З нами місто розквітає», організаторами якої  є БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ, компанія «AVE», компанія «Маркет-Універсал» та Львівська міська рада. Прибирання розпочалось ще 4 квітня,  під час якого проводились роботи по санітарному формуванню дерев, подрібненню сухих гілок за допомогою механічної дробилки та вивезенню  бетонних плит.

 

Толока проходить під гаслом «Подбаймо про чистоту нашого міста!». Організатори в свою чергу  у соц. мережах закликають кожного долучитись до прибирання та просять приносити  з собою необхідний інвентар (рукавиці, віники, граблі тощо). Тільки спільними маленькими кроками можна добитись великого результату та зробити наше місто кращим!

 

Посилання на подію у соцмережі: https://www.facebook.com/events/1135026173182614/permalink/1135590429792855/КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ