Львів’ян запрошують на зустріч у рамках проекту «Вулиця для всіх»

Учасники Urban Cafe зможуть послухати презентацію про базові принципи планування вулиць від Торбен Хайнеман, начальника управління планування транспорту м. Ляйпцига, та взяти участь в обговоренні 3 ескізних варіантів для вул. Степана Бандери. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Захід відбудеться 19 грудня о 18.30 год в 1-му корпусі НУ «Львівська політехніка» (вул. Карпінського, 2/4, вхід з вул. Бандери, 24; ауд. 114).

 

Нагадаємо, що проект «Вулиця для всіх» спрямований на планування реконструкції вулиці Степана Бандери із залученням до процесу планування мешканців та користувачів вулиці.

 

Проект «Вулиця для всіх» реалізовує Інститут міста, спільно з Львівською міською радою та містом Лейпциг. Фінансування проекту здійснює Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку (BMZ) через спільне ТзОВ «АНҐАЖМО ҐЛОБАЛЬ» (ENGAGEMENT GLOBAL GmbH).

 

Більше інформації про проект «Вулиця для всіх»: https://www.facebook.com/groups/235662620149523 або на street4all.org.ua.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ