Львів’ян запрошують на зустріч з братами зі спільноти Tезе

Молодіжна Комісія УГКЦ і Парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові запрошує на зустріч і спільну молитву за мир з братами з екуменічної спільноти Тезе (Франція), які відвідують Україну. В суботу, 21 жовтня, о 20.00 в Катедрі відбудеться спільна молитва при співах канонів Тезе, а з молоддю брати зустрінуться в неділю, 22 жовтня, під час і після Служб. Про це повідомив настоятель храму св. Йоана Павла ІІ римо-католицької Церкви о. Григорій Драус. Про це інформує ЛМР.

Зокрема, зі слів о. Григорія Драуса, брат Жан Данєль буде на літургії об 11.00  год. в греко-католицькій Церкві св. Володимира і Ольги (вул. Симоненка, Франківський район). Брат Бенуа – о 12.00 год. в римо-католицькому храмі св. Йоана Павла ІІ (Сокільники, вул. Стриська 6, перша зупинка за автовокзалом).

«Брати з екуменічної спільноти в Tезе (Франція) відвідують Україну. Вони зустрічаються з молодю і духівниками різних конфесій, моляться і розмовляють, розповідають про Європейську Зустріч Молоді Тезе, яка відбудеться при кінці року в місті Базель (Швайцарія)», – каже о. Григорій Драус.

«Ми повинні мати мир в серці і давати його тим, хто знаходиться навколо нас. Святий Серафим Саровський казав: «Май мир, і навколо тебе спасуться тисячі». І це підтверджує досвід Тезе. Там є люди з різних Церков – і Католицької, і протестантських, але на цьому ґрунті в нас не виникало суперечок. Там є люди з багатьох країн з усіх п’яти континентів, але це не перешкоджає їм жити під одним дахом. Те, що нас об’єднує, сильніше ніж те, що може роз’єднувати. Під час служіння і спільної молитви ми робимо просту річ: повертаємось до Ісуса Христа. І в цьому ми вже єдині», – говорять брати з екуменічної спільноти Тезе (Франція).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ18:28, вівторок, 23 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:56, вівторок, 23 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:22, вівторок, 23 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0