Львів’ян запрошують на зустріч з італійським письменником

20 жовтня 2017 року о 15:30 в межах 17-го Тижня італійської мови (під високим патронатом Президента Італійської Республіки) у читальному залі періодики Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 17) відбудеться презентація творчого доробку та літературна конференція сучасного письменника Сільвіо Перелли (Silvio Perella). Про це інформує прес-служба ЛНУ.

Завдяки його оригінальним репортерським роботам у нас є можливість прочитати тексти та переглянути фотографії з будь-якого куточка світу, де побував Сільвіо Перелла

Запрошуємо усіх охочих!

 

Довідка:

Італійський письменник і літературний критик Сільвіо Перелла народився в Палермо 1959 року, вже багато років живе і працює в Неаполі. Автор багатьох книг, серед яких  “Calvino” (Laterza, 1999), “Addii, fischinelbuio,cenni” (Neri Pozza, 2016), “Giùnapoli” (Neri Pozza, 2006) і “Doppioscatto” (Bompiani, 2015), у кожній з яких йому вдається поєднати декілька літературних стилів і водночас надати форму власному неповторному стилю. У його текстах літературна критика легко поєднується з подорожжю, розповідь поєднується з репортажем та наближається до фотографії.

Ще однією особливістю діяльності Сільвіо Перелли є його авторська творча рубрика у неапольській газеті “Il Mattino”: щодня письменник тематично обирає для друку якусь поезію та відповідно коментує її. Крім того, час від часу його голос лунає на частотах “Radio3”.

Сільвіо Перелла також був лауреатом однієї з найстаріших та найпрестижніших літературних премій Італії – “Premio Viareggio”; отримав літературні премії Біленчі та Де Санктіс (premi Bilenchi e De Sanctis); у вересні 2016 р. нагороджений літературною премією Ругарлі (premio Rugarli), присвяченій діалогу між поколіннями.

Нещодавно вийшла його нова книга “Неочікувані зустрічі” (“Insperatiincontri”, Gaffi, 2017). Це книга-подорож, діалог між великими класиками минулого та письменниками сучасності. Збірник інтерв’ю (у тому числі “неможливих”), зустрічей, радіо-записів та коротких рецензій – у строгому алфавітному порядку.  Мандрівка, втілена у людях: тут і Віко Базілета Леопарді, письменники та поети ХХ століття, художники, актори, режисери, репортери та міста (особливо улюблений Неаполь).

Окрім письменницької роботи, Сільвіо Перелла багато років був президентом Фонду Премії Неаполя (Fondazione Premio Napoli), головною місією якої є підтримка та промоція італійського культурного продукту, а також всебічне сприяння проведенню культурних та громадянських дебатів, промоція читання у місті Неаполі, провінції та у всьому регіоні Кампанья (Італія).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ