Львів’ян запрошують відвідати інсталяцію «Presence» на пл. Старий Ринок

Спеціально до Дня міста цьогоріч на площі Старий Ринок розмістять інсталяцію «Presence» («Присутність»). Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Інсталяція складається з двох паралельно розташованих частин‐поверхонь, які з’єднанні між собою металевим каркасом. Перша поверхня складається з різноманітних частин дзеркала, які хаотично відображають приклади нашарування візуальної інформації в просторі міста. Цілісне зображення побачити неможливо, що є своєрідною репрезентацією проблем втрати взаємозв’язку між окремими групами урбанізованого соціуму та внутрішньої взаємодії громадян в сучасному місті.

 

Друга поверхня пласка та, завдяки використанню технології багатошарового віддзеркалення діодних трубок, створює ефект поглинання, який буквально можна інтерпретувати як поглинання людини навколишньою дійсністю та протистояння особистості соціуму.

 

«Обидві частини інсталяції метафорично розглядають соціальну проблему сучасної урбанізації, пошуку та зберігання особистості в сучасному місті.

 

Назва «Присутність» натякає нам на неможливість відсторонення та уникнення відчуття постійної присутності чи то в рекламі, чи то в соціальних символах. Також назва розкриває нам проблему пошуку своєї власної індивідуальності в соціумі», – зазначає начальник управління туризму Галина Малець.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:41, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:24, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0