Львів’янам розкажуть про внесок синів Франка у формування системи фізичного виховання на Галичині

У четвер, 22 грудня, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбудеться урочиста Академія “Сини Івана Франка – перші українські фахівці руханки і змагу”. Її організували з нагоди відзначення 160-річчя від народження Івана Франка. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

 

За її словами, захід отримав таку назву, адже родина Каменяра, зокрема його сини Тарас і Петро, вихованці професора Івана Боберського, мали безпосередній стосунок до початків формування системи фізичного виховання і спорту у нашому краї.

 

“Цікавинками цієї урочистості, окрім виступів з науковими повідомленнями фахівців зокрема, львівських франкознавців та дослідників національної фізичної культури українців, гості матимуть змогу оглянути і експозицію особистих спортивних речей Петра Франка та зустрітися із нащадками родини Івана Франка”, – розповіла Оксана Вацеба.

 

Також у заході візьмуть участь представники громадських організацій Львова – “Рідна Школа”, “Пласт”, “Карпатський лещетарський клуб”, “Конгрес української інтелігенції”  та авторитетні особистості.

 

Захід розпочнеться о 16:00 год.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ