Львів’яни можуть регулювати подачу опалення в будинок

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», мешканців житлових будинків можуть закривати подачу опалення в будинок, якщо надворі тепло. Це дає можливість уникати перегрівів і економити кошти на оплати за теплопостачання.

 

ЛМКП «Львівтеплоенерго» здійснює централізоване регулювання відпуску тепла споживачам з джерел теплопостачання (котельні, ЦТП) відповідно до температурного графіка роботи тепломережі з врахуванням температури зовнішнього повітря. Коли суттєво піднімається температура зовнішнього повітря, об’єкти теплопостачання працюють в економному режимі або призупиняється подача теплоносія в будинки.

 

«Однак, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі, а саме:

 

  • при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +60С – +80С – повністю перекривається подача теплоносія у будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);
  • при зниженні температури зовнішнього повітря вище +60С – +80С подача теплоносія відновлюється.

 

Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається!» – розповів Дмитро Романків, начальник експлуатаційно-диспетчерської служби ЛМКП «Львівтеплоенерго».

 

За словами тепловиків, таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку. Найкраще, коли така особа живе в даному будинку. Регулювання подачі теплоносія мешканцями будинку дає можливість їм не залежати від регулювання подачі тепла теплопостачальною організацією та економити кошти.КоментаріЛев коментує:
15:32, понеділок, 22 лютого 2016
 

пропоную завершити опалювальний сезон.
досить вулиці опалювати.
спимо з відкритими вікнами.

мешканці вул. Окунекського 3.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:29, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:04, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:30, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0