Майбутніх матерів навчали правилам успішного грудного вигодовування дитини

2 серпня, з нагоди Тижня підтримки грудного вигодовування, відбулась лекція на тему : «Як забезпечити успішне грудне вигодовування» для майбутніх матерів. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Метою зустрічі було навчити майбутніх матерів правильно організувати грудне вигодовування, довести, наскільки воно є важливим для здоров’я як дитини, так і самої матері, показати, яку велику роль відіграє грудне вигодовування в налагодженні тісного психоемоційного контакту матері та дитини. «Сьогодні ми відзначаємо 25-річчя від часу заснування Всесвітнього тижня грудного вигодовування, що проводиться в понад 170 країнах світу, в тому числі й в Україні. За оцінками неонатологів, починаючи з 2007 року і донині, кількість жінок, що годують дітей грудьми, зросла приблизно на 20%, що є значним позитивним досягненням. Грудне вигодовування є єдиним природнім способом годування дитини, а унікальний склад молока здатний повністю забезпечувати потреби дитини в усіх необхідних речовинах аж до 6 місяців життя. Саме під час грудного вигодовування дитина природнім шляхом отримує першу імунізацію проти багатьох захворювань», – наголосила Ольга Шлемкевич.

 

Учасники лекції озвучили основні правила для забезпечення успішного грудного вигодовування, а саме: прикладання дитини до грудей протягом першої години після пологів, годування на вимогу, виключно грудне вигодовування до досягнення дитиною 6-місячного віку. Продовжувати годування грудним молоком можна і до 2 років, а іноді й довше, паралельно вводячи прикорми. Припиняти його треба дуже поступово, коли до цього будуть готові і мама, і дитина, індивідуально підходячи до цього питання в кожному конкретному випадку. Як окремі надзвичайно важливі фактори лікар виділила мотивацію самої жінки годувати дитину грудьми та психологічну підтримку як з боку медичного персоналу, так і з боку чоловіка та всієї родини. Лише за таких умов можна правильно налагодити грудне вигодовування, щоб воно забезпечувало всі переваги для здорового розвитку дитини та приносило задоволення і багато позитивних емоцій, пов’язаних з материнством.

 

По завершенні лекції вагітні жінки мали можливість поспілкуватися з матерями, що годують дітей грудним молоком, обмінятися досвідом, а також задати питання лікарю-неонатологу щодо різних аспектів налагодження успішного грудного вигодовування дитини.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ