Майже 115 млн грн від перевиконання митних платежів – на ремонт доріг

Упродовж минулого тижня департамент фінансів облдержадміністрації відповідно до замовлень головних розпорядників коштів обласного бюджету профінансував 169,4 млн грн.

 

У межах експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування за рахунок перевиконання індикативних показників з надходжень митних платежів виділили кошти в сумі 114,2 млн грн за виконані роботи з поточного ремонту на автомобільних дорогах загального користування місцевого та державного значення.

 

Окрім захищених та інших першочергових видатків спрямували кошти на реалізацію обласних програм, зокрема на боротьбу з онкологічними захворюваннями – 2,6 млн грн; покращення медичної допомоги ревматологічним хворим на важкі форми артриту – 2 млн грн; надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – 2 млн грн; компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян в автомобільному транспорті – 1,3 млн грн; сприяння діяльності телебачення і радіомовлення – 0,8 млн грн; забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями – медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією – 0,8 млн грн.

 

Також на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку виділили – 0,7 млн грн; на реалізацію програми розвитку освіти Львівщини – 0,6 млн грн (придбання медичного обладнання Підкамінській та Підгірцівській загальноосвітнім школам-інтернатам та школі-інтернату ім. М. Покрови); на надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями – 0,6 млн грн та донорство крові – 0,4 млн грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:31, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:07, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:43, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0