Меблеве підприємство «Райтекс» у Кам’янці-Бузькій нарощує виробничі потужності

ТзОВ «Райтекс» – підприємство із стовідсотковими іноземними інвестиціями з Данії, що у м. Камянка-Бузька, продовжує нарощувати виробничі потужності – сьогодні ввели в  експлуатацію найновіші виробничі приміщення площею 500 м2.

«Залучені у наш регіон інвестиції – це нові робочі місця, гідна заробітна плата, податки, які сплачуються до бюджетів усіх рівнів. Львівська облдержадміністрація працює над тим, аби створювати у регіоні сприятливий інвестиційний клімат. Ми і надалі допомагатимемо інвесторам, які забезпечуватимуть роботою громадян нашої області, легально працюватимуть та сплачуватимуть податки», – зазначив під час вітального слова директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

За словами керівників підприємства, запуск в експлуатацію нових виробничих приміщень дозволить залучити до роботи ще не менше, ніж 30 працівників. Основні робочі спеціальності – складальники, плетільники, фарбувальники та полірувальники меблів. Середня зарплата працівників меблевого цеху за травень цього року становила 10 тис грн.

Довідково

ТзОВ «Райтекс» – підприємство із стовідсотковими іноземними інвестиціями з Данії, яке успішно працює в Україні з липня 2000 року. Станом на 1 червня цього року зайнято 275 чоловік. З початку року до бюджетів всіх рівнів сплачено  близько 8 млн грн та експортовано продукції на суму понад 6 млн євро.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ17:30, понеділок, 12 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:27, понеділок, 12 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0