Мер Львова зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Болгарії в Україні

Сьогодні, 2 листопада, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Болгарії в Україні Красіміром Мінчевом. Метою зустрічі було обговорення співпраці львівських та болгарських підприємців. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

 «Така велика делегація сьогодні приїхала із сонячної країни Болгарії. І скажу чесно, що останнім часом динаміка у нас дуже хороша. Дай Бог, щоб ми цю динаміку у відносинах перевели в економічну площину і збільшили кількість робочих місць в Болгарії, в Україні і у Львові, власне, завдяки тісній співпраці, яку пан Посол дуже активно ініціює», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.


«Я хочу вам подякувати за те прекрасне місце, яке ви надали для Почесно консульства у Львові. Це, мабуть, найкраще Почесне  Консульство в Україні. Я дуже надіюся на тісну і велику співпрацю», – відзначив Красімір Мінчев, Надзвичайний та Повноважений Посол Болгарії в Україні.

 

Під час зустрічі сторони говорили про українсько-болгарські інвестиційні можливості та можливості співпраці львівських та болгарських підприємців.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ