Мер міста обговорив можливості співпраці з Головою Офісу Ради Європи

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Головою Офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енбергом та його заступницею Оленою Литвиненко. Сторони обговорили питання можливої двосторонньої співпраці у сферах децентралізації й освіти, а також шляхи підвищення обізнаності населення у питанні внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Окрім цього, сторони також поспілкувались про ситуацію у Львові та Україні загалом. Зокрема, міський голова наголосив на тому, що Львів є лідером серед усіх міст країни за обсягом бюджету розвитку на особу. «Ми дуже багато інвестуємо в інфраструктуру міста, у школи й садочки. Хоча, звісно, маємо й проблеми», – зазначив він. Своєю чергою, Голова Офісу Ради Європи відзначив, що такі капіталовкладення у місто дуже помітні. «Я бував у Львові багато разів. Але саме зараз дуже відчутно, що тут такий високий обсяг бюджету розвитку на особу», – підкреслив він.

 

Також делегація поділилась планами щодо реалізації низки проектів у Львові, зокрема щодо організації тренінгів з питань децентралізації, просвіти населення щодо вимушених переселенців та різноманітних медіапроектівКоментаріRevaA коментує:
16:00, п`ятниця, 23 вересня 2016
 

Ваше село, місто, громада стикнулося з проблемою сміттєвих відходів? До Вашої уваги історія успіху молодого та кваліфікованого сільського голови, що знайшов вихід з цієї проблеми абсолютно БЕЗКОШТОВНО!
Дивитися як: https://www.youtube.com/watch?v=sqo8KtbygIA&feature=youtu.be
#сміття #відходи #рішення

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ