Мер міста обговорив з Місією МВФ питання економічного розвитку країни та міста

Міський голова Львова Андрій Садовий та представники міськради зустрілися з місією фахівців Європейського Департаменту МВФ з проведення консультацій за статтею IV Угод МВФ. Сторони обговорили питання розвитку міста та реалізації державних і місцевих інвестиційних програм, а також шляхи подолання економічної кризи в країні. Окрім цього, говорили про співпрацю Львова з бізнес-колами та стосунки міста з урядом у рамках децентралізації. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Дякую за те, що ви знайшли час, аби зустрітися з нами, – зазначив керівник місії Рон ван Роден. – Ми часто приїжджаємо в Україну, але зазвичай залишаємось у Києві, адже більшість наших перемовин відбуваються саме там. Натомість, наша сьогоднішня зустріч – не така, як зазвичай. Сьогодні ми тут, аби  зустрітися з представниками місцевої влади й бізнес-кіл та обговорити їхнє бачення економіки, труднощів у її реформуванні та шляхів їх подолання. Ми вбачаємо в Україні величезний потенціал. Тут дуже освічене населення. Але потрібно не зупинятися в економічному розвитку та втіленні реформ в життя. Думаю, що у Львові справи йдуть краще. Цьому сприяє близькість до Європи та реалізація численних проектів з розвитку міста, зокрема – через співпрацю з представниками бізнесу».

 

Андрій Садовий, натомість, розповів делегації про виробництво електротранспорту та автобусів у Львові, які за якістю нічим не поступаються європейським, зате є в кілька разів дешевшими. Окрім цього, він відзначив динамічний розвиток ІТ-сфери в місті, розповів про втілення місцевого проекту «Розумний район» та зацікавлення закордонних компаній у веденні бізнесу на території Львова та області.

 

Після зустрічі представники місії залишили запис у Книзі почесних гостей Львова: «Львів – це вражаюче місто з багатою історією та дивовижними людьми. Бажаємо місту успіху!».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ