Мерія публікує листи з відмовами прийняти львівське сміття

На сайті міської ради Львова створено спеціальну рубрику «Сміттєва блокада», в якій вже розміщено і поступово буде доповнюватись інформація про офіційні листи, які отримала мерія Львова з відмовою на прохання про допомогу у вирішенні питання вивезення та захоронення ТПВ. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

«Від січня цього року мерія Львова написала сотні листів на міських голів, голів обласних рад та обласних адміністрацій з проханням допомогти у вирішенні проблеми з вивезенням ТПВ. На жаль, на більшість цих прохань місто отримало листи-відмови.

 

Загалом, за цей період було скеровано майже півтисячі листі – 495 звернень», – розповіли в управлінні внутрішньої політики ЛМР.

 

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці в мережі Facebook наголосив на тому, що Львів просив про тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості ТПВ на легальні полігони за офіційну оплату, однак з різних причин отримував переважно відмови.

 

«Є одна «пісня», яку організатори сміттєвої блокади Львова співають кожного разу, коли доводять ситуацію до межі екологічної кризи: «Садовий ні до кого не звертався, тому ніхто Львову не допомагає». Щоб остаточно закрити це питання, викладаємо на сайті міської ради скани всіх відмов у допомозі від тих органів, до яких ми скеровували листи-прохання. Все, що Львів просив, – це тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості ТПВ на легальні полігони за офіційну оплату.

 

Отож (дані лише за 2017 рік):

– скеровано звернень до обласних та місцевих органів влади – 495

– отримано офіційних відмов – 229

– не отримано жодних відповідей – 257

– отримано позитивних відповідей – 9 (частина з цих полігонів «закрилась» одразу після початку співпраці).

 

В кожного, хто відмовляв Львову, була своя причина. Є об’єктивні причини, є політичні, є банальний страх і наслідки пресингу. Я лише хочу щиро побажати кожній громаді в Україні не опинитись в майбутньому в подібній ситуації, коли, не дай Боже, щось трапиться. В будь-якому випадку, на допомогу львів’ян ви завжди можете розраховувати.

 

Всі скани відмов тут: http://city-adm.lviv.ua/public-information/waste-management/smittieva-blokada», – йдеться у повідомленні мера на його сторінці у Facebook.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ