Мешканцям Львівщини нагадали, як не стати жертвами теракту

Відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області просить мешканців Львівщини у зв’язку з високим рівнем терористичної загрози в Україні бути пильними та повідомляти в підрозділи поліції та служби безпеки України про осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру, а також про виявлені підозрілі предмети.

«Від початку року в Україні зареєстровано 279 терористичних актів, а також 283 неправдиві повідомлення про замінування об’єктів. Часто під час підготовки та здійснення терористичних актів зловмисники використовують зброю, боєприпаси та вибухівку, незаконно вивезені із зони проведення антитерористичної операції», – ідеться в повідомленні.

 

Мешканці області мають у разі виявлення вибухонебезпечних пристроїв, а також отримання інформації про підготовку до скоєння злочину, його місце, час, про підозрілі предмети, які можуть становити небезпеку:

 

сповістити про це на оперативну лінію 102, повідомити аварійні чи спеціальні служби;

не підходити та не торкатися небезпечних предметів;

вжити всіх можливих заходів для гарантування особистої безпеки, рятування людей, надання потерпілим допомоги;

 

вжити заходів з недопущення до небезпечної зони людей і транспорту, які не беруть участь у ліквідації наслідків, а також тварин.

 

До приїзду правоохоронців людей просять: у жодному разі не чіпайте знахідку; зафіксуйте час виявлення підозрілого предмета; зробіть так, щоб люди відійшли якнайдалі від небезпечної знахідки.

 

Категорично заборонено: торкатися, підіймати, пересувати підозрілий предмет; порушувати цілісність упаковки; ударяти, смикати за дроти, натискати на кнопки та вимикачі, розбирати; самостійно розміновувати вибухові пристрої або переносити їх в інше місце; курити, користуватися електрозапальничками або іншими джерелами вогню; використовувати поблизу предмета засоби радіозв’язку, у тому числі мобільні телефони.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ