Мешканцям Львівщини відшкодували понад 4 млн грн за заходи з енергозбереження

У рамках Програми енергозбереження для населення Львівщини, відповідно до якої здійснюється компенсація 15-20% річних за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження, мешканцям регіону з обласного бюджету відшкодували понад 4,3 млн грн. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Як повідомив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник, кошти відшкодовано за період з листопада 2015 року по лютий 2016 року.

 

“В обласному бюджеті на 2016 рік  для відшкодування відсотків за кредитами було передбачено 7 мільйонів гривень, – повідомив Михайло Мельник. – Однак, враховуючи значний попит серед населення на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання, обсяг коштів збільшено ще  на 2 мільйони гривень”.

 

Варто зазначити, що за січень-квітень 2016 року кредити на енергозбереження отримали  1 114 мешканців області.

 

Довідка.

Кредити на реалізацію енергоощадних заходів можна отримати у кредитно-фінансових установах, які є операторами Програми: банки: ПАТ АКБ “Львів”, ВАТ “Ощадбанк”, ПАТ “ОКСІ БАНК”, ПАТ “БАНК ЮНІСОН”, ПАТ “Міжнародний інвестиційний банк”, ПАТ “УКРГАЗБАНК”. кредитні спілки: “Анісія”, “Вигода”, “Довіра”, “Єднання”, “Бойківщина”, “Шанс”, “Гільдія вуглекопів”, “Львівська”, “Галицьке Кредитне Товариство”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0