Ми готові інвестувати міські кошти, щоб облаштувати полігон, – міський голова Львова

«Станом на ранок у Львові було переповнено 320 майданчиків зі сміттям. Я кожного дня подаю інформацію у державні органи влади, щоб зняли блокаду з полігонів, з якими ми працювали. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Також сьогодні Жовківський район, Яворівський, Кам’янко-Бузький, Пустомитівський знаходяться в кризовій ситуації. Якщо Львів ще має кошти, щоб інвестувати у вивіз відходів, то які кошти мають інші райони? Ви побачите, скільки буде сміття у нас по області у лісопосадках, біля річок та озер. Це все, на мою думку, буде на совісті тих органів влади, які стоять збоку та спостерігають.

 

Якщо держава захоче, щоб Львівська область мала новий сучасний полігон, тоді, безперечно, буде ділянка знайдена тому, що всі дозвільні документи надаються лише державними органами влади, державні інститути володіють інформацією, яка ділянка підходить.

 

Моя компетенція – це місто Львів. Я не можу знайти ділянку в межах області. Пропозиції, які ми отримали, містять лише землі сільськогосподарського призначення.

 

Коли буде відповідна земельна ділянка, яка відповідатиме усім нормам, ми інвестуємо міські кошти, щоб облаштувати полігон для Жовківського району, Яворівського, Кам’янко-Бузького, Пустомитівського і міста Львова зокрема», – розповів Андрій Садовий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ