Мигдаль, ялівець, магнолія – У «Дублянському» парку з’являться нові насадження

У парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва «Дублянський» тривають роботи з відновлення гідромережі та оптимізації санітарно-дендрологічного стану садово-паркових насаджень. Про це поінформували у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА. 

 

Для покращення екологічного стану території парку пам’ятки садово-паркового мистецтва «Дублянський» з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 виділили 150,0 тис грн на природоохоронний захід «Оптимізація санітарно-дендрологічного стану садово-паркових насаджень відповідно до Проекту організації парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Дублянський».

 

В рамках виконання природоохоронного заходу провели очистку території парку від сухостійних дерев та закупили декоративні дерева та кущі: клен, слива, бук, верба, мигдаль, ялівець, туя,  магнолія, тис.

 

Станом на сьогодні проводять роботи щодо відновлення огорожі,  гідрологічного режиму ставка і джерела на території парку. Роботи планують завершити до кінця 2017 року.

 

«Проведення природоохоронного заходу забезпечить створення оптимального санітарно-дендрологічного середовища для подальшого здійснення заходів щодо збагачення видового складу насаджень та реконструкції їх ландшафтно-естетичного стану, відновлення природного водопостачання водойм», – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ