Мінгареллі про безвіз для України: є згода всіх 28-ми країн

Україна через кілька місяців отримає безвізовий режим з Європейським Союзом.

Так сказав, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу в Харківській ОДА, Надзвичайний і Повноважний Посол, Глава Представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі.

Безвізовий режим набере чинності через декілька місяців… Вирішено, і є згода всіх 28-ми країн”, – зазначив Мінгареллі.

За його словами, поки що він не може назвати точної дати безвиза: “Мова йде про юридичні формальності”.

Що стосується приїзду Мінгареллі в Харківську область, то стало відомо, це його перший візит у регіон після призначення главою Представництва ЄС в Україні.

“У ЄС відомо, що Харківська область є одним з найпрестижніших регіонів в центральній Європі. У регіоні – багато активів, чудове наукове і науково-дослідне співтовариство, сильна промислова основа. Відкриття ринків ЄС для України дозволить вашим підприємствам збільшувати експорт за рубіж”, – пояснив Мінгареллі.

Як сказала на брифінгу голова Харківської ОДА Юлія Світлична, вранці сторони обговорили перспективні напрями співпраці Харківської області з Європейським Союзом: від нових можливостей для малого і середнього бізнесу до підтримки переміщених осіб.

Сьогодні ж в Харкові відкриють Офіс підтримки розвитку малого і середнього бізнесу в рамках співпраці з ЄС і ЄБРР.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ