Міні-моделей із України зібрала велика сцена львівського театру імені Марії Заньковецької

Кропітка і тривала підготовка до Всеукраїнського благодійного конкурсу дитячої краси і талантів «МініМіс та МініМістер Лемберг-2017» добігла до завершення.
9 травня 2017 року на великій сцені Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької зійшлися красені та красуні із різних областей України, аби позмагатися за титул «Міні-міс» та «Міні-містер» у трьох вікових категоріях.
До проекту, який започаткували у Львові радіо «Лемберг» та Благодійний фонд «Джулія», вперше долучився улюблений дитячий соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну», запросивши до участі в конкурсі дітей учасників АТО і дітей Героїв Небесної Сотні. Акцію підтримали Міністерство оборони України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада та 58-ий Будинок офіцерів (м. Львів).
18 дітей, чиї батьки захищають Україну, приїхали із Дніпровської, Вінницької та Львівської областей, аби разом із іншими 30 учасниками конкурсу здобути перемогу в цьогорічному святі краси і талантів.
Упродовж квітня-травня діти відвідували підготовчі заняття від викладача із хореографії Олени Кондери, яка навчила їх впевненості, професійному дефілюванню на великій сцені, а також вміло продемонструвати свій талант перед великою глядацькою аудиторією.
Щоразу для дітей – учасників конкурсного відбору були передбачені різноманітні приємні сюрпризи. Майстер-класи, катання на «Чудо-поїзді», розваги в Парку святкування днів народжень «Дитяча планета» – лише частинка із переліку того, що кожного разу отримувала в подарунок дітвора. У рамках підготовки до великого фіналу, для дітей із Львівщини та інших областей України були проведені фотосесії. Дівчаток та хлопчиків готували справжні майстри із візажу та перукарі-стилісти. Окрім того, завдяки започаткованій співпраці між Благодійним товариством «Мій тато захищає Україну» із низкою магазинів і салонів одягу, спеціально для фотосесії малеча отримала на прокат на благодійній основі модний одяг – костюми чи сукні.
Така велика і нелегка підготовка до фіналу, принесла свої здобутки. Кожна дитина, що вийшла на велику сцену театру імені Марії Заньковецької, вразила глядачів своєю вродою, харизмою, шармом, уміннями і талантами. А перемогу в цьому конкурсі здобули всі – адже обирали красунь і красенів у різних номінаціях, які лише підкреслили особливість кожної міні-моделі!



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ