Міноборони перевірить якість харчування військових на Львівщині

Міністерство оборони України проведе службове розслідування щодо фактів незадовільного харчування військовослужбовців у Львівській області. Відповідний наказ дав мінстр оборони Степан Полторак, повідомляє прес-служба Міноборони.

 

«У зв’язку з інформацією, розповсюдженою у засобах масової інформації про незадовільний стан харчування у військовій частині, дислокованій у Самборі, що на Львівщині, міністр оборони України призначив службове розслідування даних фактів», – йдеться у повідомленні.

 

При цьому зауважується, що послуги з харчування у зазначеній військовій частині, згідно з заключеним договором, надає компанія ТОВ «Геус-груп». Тож, за рішенням Полторака спеціальні мобільні групи представників Міноборони також перевірять усі військові частини, у яких надає послуги з харчування ця компанія.

Окрім цього Полторак звернувся до головного військового прокурора України з метою порушення карної справи щодо зазначених фактів та покарання винних.

 

У відомстві наголосили, що до військової частини у Самборі вже виїхала група представників Міноборони з перевіркою.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ