Місія ОБСЄ визнала Львівщину безпечною

Загальна ситуація на Львівщині не є загрозливою – такий висновок оприлюднив на брифінгу сьогодні, 15 серпня, представник моніторингової місії ОБСЄ, яка працює у Львівській, а також Рівненській та Волинській областях, Георгій Калініс. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

“Ми уважно слідкуємо за тим, що відбувається на Львівщині, і всі інциденти фіксуємо, адже вони є засобами раннього сповіщення щодо небезпеки. Ми передаємо всю отриману інформацію до головного офісу в Києві, а звідти її скеровують вже до Відня”, – повідомив Георгій Калініс. – Наразі ми не можемо сказати, що ситуація на Львівщині є небезпечною. Але ми завжди готові відреагувати, якщо виникнуть ознаки можливого загострення ситуації в області”.

Зазначимо, місія ОБСЄ спостерігає за безпекою громадських заходів та рядом екологічних проблем. Також в обов’язки представників ОБСЄ входить відстеження ситуації з внутрішньо переміщеними особами, демобілізованими учасниками АТО, свободою слова, віросповідання тощо.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ