Міський голова Львова та заступник губернатора Південно-Моравського краю обговорили напрямки співпраці

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з делегацією Південно-Моравського краю на чолі з заступником губернатора Романом Цели. Сторони обговорилиможливості встановлення партнерських відносин та співпрацю у різних сферах. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Для нас велика приємність, що така поважна делегація до нас приїхала. Вітаємо вас у Львові. Для нас завжди дуже милими є контакти з вашою країною», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Заступник губернатора Південно-Моравського краю Роман Цели розповів про особливості та про основні галузі виробництва в цьому чеському регіоні.

 

Міський голова Андрій Садовий також наголосив на пріоритетних напрямках Львова, де можна було б розвивати співпрацю.

 

«Партнерство – це річ, яка може мати динаміку, коли люди між собою комунікують. Місто Брно, яке є центром вашого краю, відоме у світі. Я думаю, що співпраця була б цікавою.

 

У нас активно розвивається галузь ІТ – 20% маємо ріст в рік. Ми виробляємо всю лінійку: тролейбуси, автобуси, електробуси, трамваї, легка промисловість, військово-промисловий комплекс, звичайно, туризм. В минулому році у нас було 2 млн туристів у Львові, динаміка є позитивна. Тому, зі своєї сторони, я думаю, було б цікаво зробити візит до вас, щоб побачити, відчути ваше місто, ваш край. Бо, власне, в такій співпраці ми краще зрозуміємо, де в нас є точки дотику, що нас може об’єднати», – сказав міський голова Андрій Садовий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ