Міський голова Львова зустрівся із віце-міністром культури Литовської Республіки

Сьогодні, 16 вересня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із віце-міністром культури Литовської Республіки Ромасом Яроцкісом. Під час зустрічі обговорили відкриття нового авіарейсу із сполученням Львів – Вільнюс – Львів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Дуже добре, що появляється новий рейс Львів – Вільнюс. Можна буде літати напряму. Я останній раз у Вільнюсі був у 2014 році. На цей час у вас був інший мер, зараз новий і я би хотів продовжити співпрацю. Як би ми не говорили, вона завжди має основу на особистих контактах. Ми ще раніше підписали договір про партнерство і це дуже важливо. В плані культури ми, як населення великих культурних центрів, звичайно, зацікавленні переймати гарний досвід і ділитися своїм», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

«Сьогодні свято у Львові, прибуває літак з Вільнюса. Це, звісно, гарний початок. На жаль, литовські туристи, які відвідують Львів, їх нема в п’ятірці відвідувачів. Багато хто старається автомобілем проїхати через Польщу, потім заїхати в Україну. Але, я думаю, що це нова можливість, транспортна можливість, вона дасть більший обмін туристами. Звичайно, Західна Україна, Львів – цікаві культурні регіони для Литви. А також історично близький регіон для Литви», – відзначив Ромас Яроцкіс, віце-міністр культури Литовської Республіки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ