Міський голова Львова зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Італі

Сьогодні, 18 листопада, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа. Сторони висловили взаємне шанування і поспілкувались про можливості і перспективи подальшої співпраці між країнами. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.


«Львів завжди відкритий до максимальної співпраці. Нам дуже важливо, щоб інвестор, який приходить до нас, вносив культуру виробництва, тому будемо максимально розвивати і поглиблювати нашу співпрацю», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Сторони поспілкувались про можливості і перспективи подальшої співпраці в економічному, культурному напрямку, а також – про впровадження реформ і електронне декларування, про ситуацію в Україні загалом.

 

«У Львові і економічні, і торговельні зв’язки добре представлені. Думаю, що наша співпраця буде цікавою, так як в Італії теж є багато міст, які можуть поділитися своїми здобутками. Одне із основних моїх завдань на посаді Посла – принести італійські інвестиції до Львова, України», – зауважив Надзвичайний та Повноважний Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа.

 

Також Посол запевнив, що Італія – за безвізовий режим з Україною і завжди підтримує нашу країну у якісному впровадженні реформ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ