Міський голова та Посол Великобританії обговорили аспекти співпраці

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Великобританії Джудіт Гоф. У рамках візиту ввічливості, сторони обговорили можливості для співпраці, ситуацію в місті та країні, питання безпеки й проблему надміру мігрантів у Європі, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Я дуже вдячна Вам за зустріч – для мене це велика честь бути у Львові. Я тут вперше», – відзначила Посол при зустрічі.

 

Перший аспект співпраці, який обговорили сторони, – це можливість підтримки посольством у навчанні англійської мови мешканців Львова. «Прагну посприяти тому, аби всі працівники мерії вільно спілкувались англійською. У подальшому хочемо також проводити наради англійською.  Відтак, просимо Вас про допомогу хорошими порадами, адже Ви точно знаєте, як це правильно організувати. Англійська зараз переважає, тож це великий виклик для нас – послати правильний імпульс на все місто: підприємства, навчальні заклади тощо», – зазначив міський голова. Також він підкреслив, що не лише мова, а й англійські інвестиції є бажаними у Львові. «Ми багато працюємо із закордонними компаніями. Зокрема, зараз починаємо будівництво великого індустріального парку спільно з голландською «СТР», яка є четвертою в Європі за обсягом промислової нерухомості. Для мене кожне робоче місце є дуже важливим», – додав він.

 

Обговорили й сьогоднішню ситуацію в Європі, пов’язану з надміром біженців. Міський голова підкреслив, що тут він повністю підтримує Великобританію  в питанні жорсткого контролю на кордоні та пріоритеті безпеки власних громадян. «Ви маєте рацію: сучасна надмірна міграція в Європі – це великий виклик для усього світу», – відзначила Джудіт Гоф. Водночас, Андрій Садовий підкреслив, що станом на зараз до Львівської області приїхало близько 10 тисяч людей зі Сходу країни, однак переважно це багаті люди, які купили тут помешкання, відкрили бізнес, створили нові робочі місця. Відтак, проблем і ними у міста немає. «Ми співчуваємо тим людям, які втратили свої домівки, тож прийняли їх, як рідних. Ніхто не знає, що чекає на нас завтра», – підкреслив він.

 

Наприкінці зустрічі міський голова Львова запросив Джудіт Гоф приїхати до Львова ще раз – на Alfa Jazz Fest, який відбуватиметься цьогоріч у червні, та послухати хорошої музики в чудовому місті.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:31, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:07, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:43, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0