Міський голова зустрівся з головою Консультативної місії ЄС

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з головою Консультативної місії Європейського Союзу Кястутісом Ланчінскасом. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Сторони обговорили можливості співпраці між Львовом та Консультативною місією Європейського Союзу щодо реформування сектору цивільної безпеки.

 

Кястутіс Ланчінскас розповів, що мета візиту місії – презентувати змінений мандат та поточну діяльність Консультативної місії Європейського союзу. Після прийняття політичного рішення всіма країнами-членами Європейського союзу, консультативна діяльність місії також буде полягати у наданні підтримки, проведенні навчання та цільових тренінгів з таких напрямків роботи, як розмежування функцій та обов’язків правоохоронних органів включно з прокуратурою, Community policing, кримінальне слідство та управління персоналом на центральному та місцевому рівнях.

 

КМЄС реалізовує проект з реорганізації роботи відділу поліції, розробленого у Самборі (Львівська область) – Самбірський експеримент (Львівський пілотний проект) щодо вдосконалення форм та методів роботи міліції, планують поширення проекту.

 

В другій половині травня планується відкриття офісу КМЄС у Львові, зараз триває набір персоналу.

 

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що питання безпеки в місті – наш пріоритет та що  Львів готовий до співпраці.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ