Міський голова зустрівся з Послом Австралії в Україні

1 лютого, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Австралії в Україні Дагласом Робертом Траппеттом.

Як зазначив Посол Даглас Роберт Траппетт, він вже відвідував Львів з сім’єю і відзначив, що це дуже гарне місто.

Міський голова Львова Андрій Садовий відзначив, що відкриття посольства Австралії в Україні, що відбулось минулого року, дозолить українцям більше дізнатися про Австралію. «Ми, насправді, практично нічого  не знаємо про Австралію. Ви є велика країна, але ми мало знаємо про культуру, ми мало знаємо про можливості Австралії. Просто, ви знаходитесь занадто далеко. Посольство – це велика можливість, щоб Україна пізнала Вашу країну», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Посол Даглас Роберт Траппетт наголосив, що про Україну в Австралії знають, там є активна українська діаспора.

Також сторони поговорили про проекти в енергетичній сфері, про торговельно-економічне співробітництво, і про ситуацію в Україні. Міський голова Андрій Садовий розповів про інвестиційні проекти у Львові, зокрема про будівництво Індустріального парку та відкриття виробництва компанії «Фуджікура», а також про продукцію і можливості заводу «Електрон».

Також завтра Посол відвідає реабілітаційний центр «Джерело», який отримає фінансування на свої проекти від Австралії.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ