Міський голови запросив словацьких інвесторів до Львова

Сьогодні, 26 лютого, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Державним секретарем Міністерства економіки Словацької Республіки Мірославом Обертом, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Сторони поговорили про перспективи співпраці та реалізацію спільних проектів. Зокрема, міський голова Андрій Садовий наголосив на інвестиційно привабливих сферах Львова та розповів про продукцію заводу «Електрон», яка може бути цікавою для країн ЄС.

 

«Для нас велика честь, що Ви сьогодні у Львові. Для нас відносини з Вашою країною дуже важливі в плані економіки і  в плані політичного досвіду. Ви показали дуже якісний розвиток своєї країни. Маленька країна, але дуже успішна сьогодні. Нам, безперечно, треба вчитися, переймати досвід. Нас дуже цікавлять інвестиції. Ми починаємо будувати у Львові великий індустріальний парк,  оператором цього парку є голландська компанія CTP. Це зрозуміло буде для інвесторів з Вашої країни, які мають бажання мати виробництва. Також ми сьогодні у Львові виробляємо трамваї, тролейбуси, електробуси та автобуси і ціна є вдвічі кращою, ніж ціни, які є зараз на ринках Європейського Союзу. Якщо б ми мали більше інформації про тендерні закупівлі у Вашій країні, то ми б готові були виходити на словацькі ринки. Для нас це дуже важливо.

 

Ми потребуємо інвестицій у Львові для будівництва конгрес-центру, виставкового комплексу, нам потрібні додаткові готелі, бо ми активно розвиваємося як місто туристичне. У минулому році ми мали 2 млн туристів і ця динаміка зростає. В місті активно розвивається ІТ. Тому, якщо підприємці Словаччини мають бажання бути успішними, я у Львові максимально готовий допомагати всім, що є важливо. Важливо, щоб цей бізнес був успішний. Нам також важливо, щоб була культура виробництва. Я люблю, коли приходять нові інвестори, бо вони приносять з собою культуру виробництва», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Також міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що Львів відкритий до співпраці зі словацьким бізнесом у сфері проектів  з енергозбереження. «Ви дуже багато зробили в Словаччині в плані енергозбереження. Якщо б Україна зробила те ж саме, нам було б треба вдвічі менше газу. Утеплення будинків, модернізація ТЕЦ – якщо б це зробити, то ми б ще вдвічі менше потребували газу і, я  переконаний, що газу український при технологіях енергозбереження було б достатньо, щоб покривати потребу України. Тому тут потрібні якісні інвестиції. Якщо б словацький бізнес приходив спільно з грантовими коштами ЄС, це було б дуже корисно. Ми б надавали максимальний пріоритет, максимальну допомогу», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ